Peaceful Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adalbert opousti guildu

3 posters

Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Adalbert opousti guildu

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 30, 2012 7:09 am

Jsem v teto guilde tak mesic a hrozne veci se kvuli me otaci vzhuru nohama a proto uz toho necham a nebudu vam to tu kazit.
Do teto guildy jsem prisel za cilem pomoct mistrokovi.Coz se mi nepovedlo. Je to ma chyba jsem spatny ucitel a chtel jsem po vas asi moc tak jsem toho nechal a nestaral se o GW.Bohuzel se mi nelibi hrozne veci v guilde+veleni mistroka na GW (coz je pro GW hrace dosti dulezita vec)ale to je jen ma osobni vec on veli moc dobre.moje pozadavky to ovsem nesplnuje a ja mu dotoho uz aspon nebudu kecat.
O guildovnich akcich psat nebudu, protoze jsme je ignoroval a timto se omluvam hlavne Vraelovi.
Jestli nekomu dluzim za veci na bomby nebo nejaky EQ napiste mi PM ve hre rad to doplatim.
Vsem se omlouvam za svoji sprostou mluvu na forum a ve hre(mumble)...
Hrozne moc bych chtel podekovat:Davidovi za to, ze zacel hrat. Fuskovi ze prisel a hraje alespon na GW. Morrelimu za puceni profy. Bea za krasny cas a dále Seamusovi,mistrokovi, veldovi, klerikovi, gorstovi za pekne stravene chvilky na RO v guilde peaceful warriors....

Uzijte si to tu krasne a preji hodne zabavy ve hre i v realu:)
Vojta

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 30, 2012 10:46 am

Je mi to hrozně líto, že odcházíš, protože si byl jeden z mála kterej mi tu hrozně pomohl a velmi si toho vážím. A také Ti přeji hodně štěstí v životě :-) i na RO Smile.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  WuuTie Mon Jan 30, 2012 11:01 am

taky ti přeju všechno nejlepší v životě ale i v RO... na opačné barikádě tě to bude bolet, ale to je ti asi jasné Smile tam nejspíš tvé nadávky, zrovna Henrich, moc brát nebude a ještě půjdeš k Iscariotům xD
ne, troška srandy... Smile guildě budeš chybět, já už si na tvoje kecy taky zvykl, takže i mně budeš chybět Smile
jediné co mi vadilo byl určitý tvůj přístup, ale byl jsi tu kvůli GW a tak jsme to pak začal i tak brát... Smile je to škoda, že PW přijde o tak dobrého hráče... sice si furt stěžuješ, nadáváš, ale děláš svou práci a to se mi svým způsobem líbí, ještě se zkrotit a bude to Smile)

no... v souhrnu... díky za hru a spolupráci... i když se zas ta nemusíme, tak budeš chybět Wink
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Prepacte...

Příspěvek  Anonymní Thu Feb 02, 2012 9:42 am


Ospravedlňujem sa vám všetkým, bolo my s vami dobre, ale potrebujem na zmenu na istý čas. HPčka ako náhradu za mňa už máte Smile A ďakujem všetkým čo mi pomohli v hre (aj by som vás vymenovala, ale nechcem na nikoho zabudnúť...), dúfam, že som aj ja pomohla vám keď sa dalo , snažila som sa Smile Držím palce na GW... Peace-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  Anonymní Thu Feb 02, 2012 10:13 am

Napíšu to ve zkratce. Odcházím kvůli přístupu některých lidí vůči ostatním z guildy. Mrzí mě to pač sem v tuhle guildu věřil a doufal že tu najdu uplatnění, a to uplatnění se mi teď ztratilo. Děkuji lidem kteří mi mrtě pomohli a přeji jim hodně štěstí :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  Velda Fri Feb 03, 2012 3:49 am

Hodně důrazně vám doporučuju, abyste si nechali ty svoje p***le a p**i pro sebe.. Když už si chcete psát tímto stylem, pište si to po PM.. Fakt není příjemný to číst.. Beru debatu hráčů, ale ne debatu dlaždičů..

A co se týče podstaty problému: V RO vzniká často hodně nedorozumění, zvlášť když se spolu lidi baví v chatu a jeden myslí něco tak, druhý onak..Navíc psanou formou vyznívá každá myšlenka jinak než by jí autor řekl slovem mluveným (je to tím že se ze slov vytrácí např. intonace, smích, styl přednesu nebo rychlý opravný dodatek myšlenky). To je taky jeden z hlavních důvodů proč používat komunikační programy jako mumble i s mikrofonem (třeba Gorst když píše mi přijde často nepříjemnej a že jen sekýruje i když vím že přes mikrofon by mi to znělo úplně jinak-protože se snaží např. psát stručně, když není čas na zbytečný okecávání). Stejně tak je třeba rozlišovat real life a RO svět.

Z toho všeho vyplývá, že pokud nebudete schopní se nad některýma věcma povznést a nebudete schopni drtivou většinu situací v RO světě brát s nadhledem, pak věřte tomu že se do hádek budete dostávat neustále a často budete naštvaní..Chybu je třeba hledat vždy nejdřív u SEBE a je třeba si pokládat otázku "Co udělat pro to, aby se tohle nestávalo?".
Beru důvod kvůli kterému odešel Adalbert stejně tak jako respektuji důvody kvůli kterým chtějí odejít další dva členové.. Ale ač chcete nebo ne, pokud nepřekousnete momentální "problémy", pak nepřekousnete ani ty další v RO.. V komunikaci bývají zádrhely často a věřte, že tohle je jen začátek a problém pak budete mít i v dalších gildách pokud se nad něj nepovznesete..

EDIT: Opět to berte jako radu..Nikomu neříkám co má dělat, to je vaše věc..
Potom prosím mistroka o promazání nebo případný přesun příspěvků..

Velda

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  mistrok Fri Feb 03, 2012 4:17 am

Tento topic se stal něčím, čím se nikdy stát neměl. V sekci guildmaster guildě jsem sepsal svůj názor a tuto dizkuzi mažu a budu dělat že vůbec neproběhla. Je mi líto že od nás Bety a Seamus odešli ale je to pro mě i motivace najít další hráče jako oni. Bety je obětavá a nápomocná dívka, která pomohla nejdnomu členu PW a její jemný hlásek mi bude ještě dlouho znít v uších. Seamus je hráč, s kterým je sranda, dokáže se zasmát a jeho přítomnost na mumble byla vždy zpříjeměním všedního dne. Takhle si vás pamatuju a těchto pár řádků s tím nic nezmění. Pokud budete mít chuť si s PW zavzpomínat na své působení u nás, budu jen a jen rád. Všem vám přeju hodně štěstí v dalším působením na CzechRO a doufám, že se ještě potkáme.
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Adalbert opousti guildu Empty Re: Adalbert opousti guildu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru