Peaceful Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosim vsetkych o like ;)

3 posters

Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Klerik Mon May 07, 2012 4:39 am

Na facebooku som rozbehol stranku myslime ecologicky tak pokial mate facebook bol by som moc rad keby ste dali like a odporucili to priatelom Smile

https://www.facebook.com/MyslimeEcoLogicky#

Velmi pekne dakujem
Klerik
Klerik

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 21. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Kalaus Mon May 07, 2012 6:24 am

tak jsem se přidal, ikdyž bych od ekologicky zaměřené stránky raději očekával trochu radikálnější přístup... no ale je to teprve v začátcích, tak uvidíme, kam to dotáhneš... držím palce Wink

Kalaus

Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 10. 02. 12
Age : 30
Location : Tábor

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Klerik Mon May 07, 2012 10:29 am

Kludne mi povedz ako to zlepsit, zatial je to vsetko mala myslienka uvdime co sa s toho stane a tak niekedy mozeme vyhodit nejaku tovar do vzduchu Twisted Evil
Klerik
Klerik

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 21. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Kalaus Tue May 08, 2012 11:03 pm

Já se zas o ekologii moc nezajímám. Kdyby se jednalo o antimuslimskou stránku, tak bych se do toho klidně i aktivně zapojil, jelikož mě už štve, jak jim poskytujeme lepší životní podmínky a oni nám to na oplacejí vraždami starousedlíků a znásil'nováním našich žen. Ale zase se jim to nemůže dávat za vinu... oni se společenským myšlením zasekli někde ve středověku a jejich přístup k ženám to jen potvrzuje, tudíž je to chyba politiků, že je k nám pouštějí a nedokážou jim ty prasárny zatrhnout. Nakonec bude na obyčejném lidu, aby se s nimy vypořádal... Tu už i cikáni jsou lepší než muslimové a to je už co říct !

Kalaus

Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 10. 02. 12
Age : 30
Location : Tábor

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Ertai Wed May 09, 2012 1:12 am

Nic sa nema prehanat, radikalnost je zla v kazdom smere. Rozlicni rasisti a xenofobici velmi casto sposobia ovela viac nenavisti a nasilia nez ti proti ktorym su akoze zamerani...
Spravny postup je postupne vzdelavanie spolocnosti v tej-ktorej danej otazke. Problemy ktore sa tykaju vela ludi sa proste nedaju vyriesit zo dna na den.

Ertai

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 08. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Kalaus Wed May 09, 2012 3:14 am

Samozřejmě. Příkladem jsou nacisti x židé. To mluví už samo o sobě. Skupina lidí začne pomlouvat jinou skupinu lidí, kteří jsou vesměs úspěšní a prospěšní pro společnost, která jim závidí a nechá se snadno strhnout ke zvěrstvům nevýdaných rozměrů. Bohužel židé to měli těžké od počátku svých dějin a až v posledních desetiletích se jejich pozice zlepšila. Osobně nenávist vůči nim nechápu No , jelikož z judaismu, velmi stručně řečeno, vychází křesťanství i islám a různá světová náboženství si jsou rovněž hodně podobná, byť se liší ve tradycích a zvycích a dalších ohledech, byť kostra je prakticky stejná.

Ale to už jsme se hodně odchýlili od původního tématu. Navíc se o tom tímto způsobem vede těžko diskuze. Takováto témata je nejlepší řešit v přímém kontaktu... Wink

Kalaus

Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 10. 02. 12
Age : 30
Location : Tábor

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Klerik Thu May 24, 2012 9:06 am

Tak zasa ani ja niesom nejaky silny aktivista, ale zasa mi to neni ukradnute ako dokaznu niektori ludia sa hrat na slepych ked ide o ich vlastne pohodlie, preto sa snazim aspon takym malickym projektom dostat do povedomia vztah k prirode ale aj ako setrit v domacnosti a podobne Smile

TAK PROSIM OSTATNYCH cyclops dajte mi tiez like a odporucte aj priatelom

to mistrok: Musis to dat ako povinnu vec, kto neda like nedostane OCA Very Happy
Klerik
Klerik

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 21. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Prosim vsetkych o like ;) Empty Re: Prosim vsetkych o like ;)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru