Peaceful Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotazy ve hře i mimo

+8
Velda
Zdenislaf
Vrael
Kiuby
Hado
WuuTie
Klerik
Gandalf
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Gandalf Sat Feb 04, 2012 7:59 pm

Zde by se měli psát dotazy kdo jaké má pro hru a nebo i mimo hru. Smile

Já jsem se chtěl zeptat jak mám natočit video přímo v počítači abych nemusel používat kameru (jestli to nějak jde)?
Díky za radu. (Příklad paulinka nebo moreli natočili videa a já si lámu hlavu s tím jak poraďte pls) a kdyžtak nějaký program přez který to jde.
Gandalf
Gandalf

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 19. 12. 11
Age : 46
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Klerik Sat Feb 04, 2012 8:23 pm

Viem ze na to sa pouziva Fraps
Klerik
Klerik

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 21. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  WuuTie Sat Feb 04, 2012 11:42 pm

ano, fraps... existují i další, ale tohle je asi nejlepší... problém je v tom, že ho pak musíš zkomprimovat a to nejlépe v Sony Vegas, nebo podobném... takže pokud se o to vážně nehodláš zajímat nedoporučuji Smile)
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Hado Sun Feb 05, 2012 9:26 pm

druhy problem je, ze to hrozne zere misto na disku.. takze jestli nemas spousty mista, tak na to kasli Razz
jinak fraps stahnes na (prekvapive) ww.fraps.com, pomerne snadno si to nastavis, nahravani na tlacitko, nahravani aktivniho okna, atd.. pak si to zkusis nekde mimo gw pri expu, pak na gw.. pak si to musis nekde sestrihat (treba ten vegas, ale je toho vic..) a zkomprimujes.. pak to nekam frknes a tradaaaa
kazdopadne na gw vetsinou clovek zapomina zmacknout cudlik na nahravani, fakt to zere spousty mista a to zpracovavani potom je fakt vopich.. jo a pochopitelne to nahravani brzdi pocitadlo - proto doporucuju "zatezovej" test treba ve meste, kde je spousta lidi, nebo tak neco..
jo a samozrejme to funguje nejen na hry, ale na cokoliv - daji se tim delat treba videonavody na ruzny programy a tak..
moje pokusy:
https://www.youtube.com/watch?v=fCG0B-9hPpU
https://www.youtube.com/watch?v=fwXGqRqiLwI
https://www.youtube.com/watch?v=YXm64651Of4

Hado

Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Gandalf Mon Feb 06, 2012 7:37 am

hezka videa a diky za rady mozna je vyuziju


Naposledy upravil Gandalf dne Thu Apr 10, 2014 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Gandalf
Gandalf

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 19. 12. 11
Age : 46
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Thu Feb 16, 2012 1:48 am

tak ja mam dotaz potřebuju robo eye a evolved pipe (i kdyz tu přemýšlím udělat přs bohy) a potřebuju kafra body . Jak myslite že je nejrychlejší jejich získání ? ( podle me asi questy ale na vsech postavach uz rachel mam coz myslim ze je nejjednodusi quest protože je potřeba jen 2 red butterfly wingy 40 heartu a 20 firecracker a i s lost chield jsem to delal za 15 minut ) tongue
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Vrael Thu Feb 16, 2012 4:31 am

qestu za KB je hromada Surprised)

nevim kde je nejaky seznam za ktere jsou nebo nejsou (jestli nejsou za vsechny Very Happy)

taky zalezi co je u paseraka - napr tentacle se hunti celkem dobre

od bohu taky by to slo, ale vetsinou tam byva nejaka karta, coz muze byt problem Smile (co se tyce itemu, tak kdyz ti s tim nekdo pomuze, tak je mas "zachvilku")

Vrael

Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 09. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Thu Feb 16, 2012 5:56 am

na fajfku jsem koukal a celkem v pohode až na tu blazzer kart no to by se nekdo musel obetovat a chodit do magmy ale ted stejně mám prioritu devadesát a potom sehnat všechen EQ což je asi tak na milion let protože stačí všechny redukční karty ty pak do VS nebo ten z draku to zaleží na co se to hlavně bude používat ... pak nemám ani blbé tidal kombo když to vezmu dookole jediný co mám co nebudu měnit je +2 vit orleanska s pecakem :-) k pár věcem mám přistup ale pujčovat si to furt je opruz Surprised
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Zdenislaf Thu Feb 16, 2012 6:59 am

Pripadne tu jsou sepsané všechny questy za KB =ú), http://www.czechro.net/viewtopic.php?f=8&t=425

Zdenislaf

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 27. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Fri Feb 17, 2012 6:35 pm

trochu jsem přemýšlel a vykoumal jsem toto ...

mám napad dyštak řekněte jak je to nereálné ... zkusil bych udělat hokus pokus sage (kvůli vyvolání mvp ) a pak to důležité bylo by možné vyvolat pomocí zdendy houbičku kdekoli a na ní případně využít morf? třeba někde v baráku a bylo to mvp volně přístupné bez ztrácení procent jen asi GM by nás neměli rádi a stálo by to dost Yellow gemů :-) comyslíte moc s tim nemám zkušenosti ale jako evil plán to zní :-)
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Klerik Fri Feb 17, 2012 7:57 pm

Ja som urcite za Smile a neni nahodou aj v pvp miestnost na to ?
Klerik
Klerik

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 21. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Fri Feb 17, 2012 11:04 pm

založen sage dneska eště mi chybi 17 jobu a muze to kostovat v kafre mam eště cc200 yellov gemu tak jestli se dokopu to dodelat tak na to vlitnem :-) dneska eště pár jobu stihnu ale počítám ty poslední 4 budou opruz protoze nemam ani poradnej EQ

Az bude hotovej acc necham gilde na obcasne vyblbnuti cheers
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  WuuTie Sat Feb 18, 2012 12:19 am

tak to chce ale celou partu... asurovat se dá vše... ale musí bejt aspoň profa, ať to tepe... Smile)

btw. yellow gemy můžu prodat Smile
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Velda Sat Feb 18, 2012 2:45 am

WuuTie napsal: asurovat se dá vše...
Nedá Very Happy zkus vyskákat bubáka nebo glooma....

Jinak jsem pro Smile

Velda

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  WuuTie Sat Feb 18, 2012 2:49 am

Velda napsal:
WuuTie napsal: asurovat se dá vše...
Nedá Very Happy zkus vyskákat bubáka nebo glooma....

Jinak jsem pro Smile

no dobře, tak skoro vše! Very Happy
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Sat Feb 18, 2012 4:55 am

tak nešlo by to reflektovat? akorat ted nevim jak tam mapa vypada presne a chtelo by to jednoho linkera na ty paskvili . Jako kdyby tam to slo nekde zavrit tak postavit palacha za ice wall mit tam odlogliho saga nasazet mu tam houbicky a jak premorfne na nejake MvP tak ho strucne vyreflektovat ale chce to dva priesty kdyby byl earthquake aby zvedl ice wallu no všechno se da nějak vyřešit :-)
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Velda Sat Feb 18, 2012 5:44 am

Kiuby napsal:tak nešlo by to reflektovat? akorat ted nevim jak tam mapa vypada presne a chtelo by to jednoho linkera na ty paskvili . Jako kdyby tam to slo nekde zavrit tak postavit palacha za ice wall mit tam odlogliho saga nasazet mu tam houbicky a jak premorfne na nejake MvP tak ho strucne vyreflektovat ale chce to dva priesty kdyby byl earthquake aby zvedl ice wallu no všechno se da nějak vyřešit :-)
Nešlo, portne Smile

Velda

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Sat Feb 18, 2012 6:06 am

ehm neměl by portnout ne omlouvám se jestli ted rikam blbost reflekt davá dmg když postava stojí a když padně tak mvp nedostává dmg takže by nemělo portnout ne? ale nejsem si jistej jak to je :-) tak přemýšlíme nad velkýma bossama ale takoveho hera lorda ty klasicky zfouknem jak svíčku :-) Twisted Evil

btw věci které při tom padnou bych dal za poloviční cenu (ale v materiálu jako herby stemy věci na bomby celkove prostě věci na GW )
záleží jak s tim souhlasíte ale myslim že by to bylo docela spravedlivé a aspon by to donutilo lidi huntit nám bomby ( prostě výhodné pro obě strany )
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Vrael Sun Feb 19, 2012 3:13 am

Hocus Pokus je mocnej skill Smile

na HROcku si alespon doted myslim ze sme diky nemu byli prvni / jedni z mala kdo sundali ktulu Very Happy

nebo se nam taky povedlo vyvolat velkou valky...

kazdopadne je to pekne draha sranda Smile

Vrael

Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 09. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Velda Sun Feb 19, 2012 5:41 am

Portne, protože rána od reflectu trvá ještě potom, co postava umře.. Na starém czechru to šlo, ale bylo mi řečeno že teď je to nastavený jako na většině ostatních serverů.. Je to podobný jako když dáš asuru a moc rychle hodíš Bwing do města..potom ti taky portne..

Velda

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 05. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Hado Sun Feb 19, 2012 8:39 pm

nekde na czro foru se pise, ze hocus pokus nefunguje.. nebo aspon nefunguje tak jak by mel :/

ad kafra body - ja nejvic vyrejzoval na tentaclech, nebo ted na tom bordelu z wormtailu to taky jede pekne..
no a jinak pres ty questy - ted jsem udelal na trech charech lvl 60 jen abych moh lost child a rachel.. ted na nich jeste udelam curse of gaebolt - kdyz by byl warper, tak je top za chvilinku a 20kb za osobu je fajn.. Pak jsem vymyslel, ze by slo udelat archera, dotahnout na 60, udelat rachel, smazat archera, zalozit archera... Very Happy ale to chvilku trva a tech 19kb za tu dobu sezenes i jinak..
mozna kdyby se nas dohodlo vic a sli si udelat neco na lvl60, se supportem HP, tak by to slo vyrazne rychleji..
ale zas nez se dohodneme...
ja doporucuju delat paseraka.. ted ty wormtaily, i s kradenim udelas 10KB za hodinku celkem bez problemu..
nebo si fakt udelat rychloexpitelny chary a tocit si ten rachel a curse of gaebolt..

Hado

Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Kiuby Sun Feb 19, 2012 11:27 pm

no když nad tim přemýšlím tak asi nejlíp vyjde ten archer protože máš za curse a rachel 40 KB cca a archera na 60 vytáhneš tak za tři hodinky + čas na questy coz máš max dvě hodky :-) (ten čas na questy a vyexpeni archera se dá dost zkratit ,kdyz je EQ popripade bosty :-)
Kiuby
Kiuby

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 02. 12
Age : 32
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Hado Sun Feb 19, 2012 11:35 pm

Kiuby napsal:no když nad tim přemýšlím tak asi nejlíp vyjde ten archer protože máš za curse a rachel 40 KB cca a archera na 60 vytáhneš tak za tři hodinky + čas na questy coz máš max dvě hodky :-) (ten čas na questy a vyexpeni archera se dá dost zkratit ,kdyz je EQ popripade bosty :-)
jj presne tak.. navic muzes hned na 40job lvl dat barda a mas asi 3x vic sp..
akorat je to teda +-5 hodin a za tu dobu das ted pres paseraka asi tak 50KB..
takze pokud je dobrej item u paseraka, vyplati se paserak.. pokud ne, vyplati se mazat a zakladat archery Razz
kdybysme se nejak umeli dohodnout a sehnat dobrej support, tak by to slo vyexpit vyrazne rychleji na anubakach, ale to jsme v teoreticke rovine :/

Hado

Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  WuuTie Sun Feb 19, 2012 11:41 pm

tak tam stačí furt 2-3 lidi že jo... priesta, kterýho někdo logne... a pak zbytek, co to bude ničit (ty postavy)
jinak si stále myslím, že nejlepší je mág... na začátku to má horší, ale pokud mu pomůžete vyexpit chvilku... Smile)
navíc pokud potřebujete nutně KB a nemáte čas a tak... dá se do toho zainvestovat... dát mu 25. job a koupit 4k acornů... pak už jen stačí dodělat kolem 10ti levelů...
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Zdenislaf Sun Feb 19, 2012 11:48 pm

Ještě bych doporučil, Crow of Destiny Quest - 9 KB je lehkej a docela rychlej =ú)

Zdenislaf

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 27. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy ve hře i mimo Empty Re: Dotazy ve hře i mimo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru