Peaceful Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec

4 posters

Goto down

Pokec        Empty Pokec

Příspěvek  mistrok Sun Nov 13, 2011 10:43 pm

...
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Sun Jan 01, 2012 11:54 pm

Podvadeni je sice spatne ale beda tomu kdo neda Nebt-Het hlas ve fanart soutezi Laughing
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Mon Jan 09, 2012 12:54 am

tak jsem takhle vcera usl u kompu se zaplym alchem a utekl mi homun. Tak tom 38 lvl nebyl zadny terno ale budu toho hold expit znova. Cas vytunint AIcko.
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  WuuTie Mon Jan 09, 2012 1:31 am

tak to nasere, co jsi měl za homuna? naštěstí se to expí skoro samo Smile
btw. máš štěstí, že nepřišla afk kontrola, na to taky bacha Smile
jo ještě něco... měnil si heslo? mě onehdá napadlo, že ho expnu, ale nedostal sem se tam už Smile nebo sem to psal špatně? Smile
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Mon Jan 09, 2012 6:16 am

heslo je porad stejny. Az prijdu z prace tak udelam noveho homuna. Ten co jsem mel mel (vanil) stejne malinko podprumerny staty ale ten 38 lvl byl 3 dny expeni. AIcko uz upravuju aby mi uz nezmizel. A te afk kontroly se nebojim. Ja u toho sedim, jen ted jsem si pustil posledni Top Gear na dobrou noc a vzbudil jsem se asi za 4 hodky kdy mi spadly sluchatka. Alch ma ted 60 lvl a stale na nem delam.
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  WuuTie Mon Jan 09, 2012 7:18 am

mistrok napsal:heslo je porad stejny. Az prijdu z prace tak udelam noveho homuna. Ten co jsem mel mel (vanil) stejne malinko podprumerny staty ale ten 38 lvl byl 3 dny expeni. AIcko uz upravuju aby mi uz nezmizel. A te afk kontroly se nebojim. Ja u toho sedim, jen ted jsem si pustil posledni Top Gear na dobrou noc a vzbudil jsem se asi za 4 hodky kdy mi spadly sluchatka. Alch ma ted 60 lvl a stale na nem delam.

skvělý, pokud ho vytáhneš na 70, tak s ním zajdem draky...
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Wed Apr 11, 2012 10:56 pm

Asi jsem to s tim ponocovanim prehnal. Uz dlouho jsem v praci takhle nezadiral. Posledni hodinu se soustredim jen na to abych mel otevreny oci Very Happy
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  Vrael Thu Apr 12, 2012 3:30 am

mistrok napsal:Asi jsem to s tim ponocovanim prehnal. Uz dlouho jsem v praci takhle nezadiral. Posledni hodinu se soustredim jen na to abych mel otevreny oci Very Happy

vida, ja zaspal, do skoly me odvezla mati a prisel sem asi o pul hodky pozde Very Happy

Vrael

Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 09. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  WuuTie Sat May 19, 2012 5:56 am

tak jsem dal ty zasraný přijímačky, yeaaah! : DD
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Sat May 19, 2012 9:54 am

WuuTie napsal:tak jsem dal ty zasraný přijímačky, yeaaah! : DD

Gratec
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  Hado Tue May 29, 2012 7:27 pm

Tak si chci jen tak postezovat..
lognu se a nefunguje mi nahled guildy, abych mrknul kdo je online.. po minute mlaceni do klavesnice zjistim, ze nemam guildu Very Happy
tak si reknu, ze tech nekolik dnu na tharach uz me sere a ze teda pujdu huntit karva - 1% je slusna sance - za hodinu pobihani mi nevypadne ani jedno Sad
kartu jsem uz nevidel ani nepamatuju - naposledy z oca a to se nepocita.. ach jo, chudacek ja.. nikdo na tom neni tak spatne Sad
politujte me...

Hado

Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  mistrok Tue May 29, 2012 8:15 pm

Hado napsal:Tak si chci jen tak postezovat..
lognu se a nefunguje mi nahled guildy, abych mrknul kdo je online.. po minute mlaceni do klavesnice zjistim, ze nemam guildu Very Happy
tak si reknu, ze tech nekolik dnu na tharach uz me sere a ze teda pujdu huntit karva - 1% je slusna sance - za hodinu pobihani mi nevypadne ani jedno Sad
kartu jsem uz nevidel ani nepamatuju - naposledy z oca a to se nepocita.. ach jo, chudacek ja.. nikdo na tom neni tak spatne Sad
politujte me...
Za tu guildu se omlouvam, vcera byl event a ja potreboval nabrat par lidi kvuli expum do guildy. Guild lvl se povedl, mame 3 dex
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  WuuTie Tue May 29, 2012 11:23 pm

a mně včera padly Majestic Goat(1) a Lord Clothes(1) (to padlo spíš aschleymu, ale já je lootl a sem nasranej, že nepadl místo toho abyss!! :DD)
btw. neboj hado, teď jdu s tebou na ygg, tak očekávám, že něco napadá :DD na kartovou šanci Very Happy
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  Hado Mon Jun 04, 2012 7:29 pm

kdyby se vas nekdy nekdo snazil presvedcit, ze prechod firmy z jednoho systemu na druhej je sranda, tak mu neverte..
od listopadu jezdim na miliony sluzebek, kde se snazime ucesat ten novej shit tak, aby aspon trochu fungoval.. povedlo se to tak z pulky..
od patku se snazime presypat data - skoncilo se v nedeli vecer - bylo to blbe.. vcera cela firma stala, protoze se to muselo nasypat znova.. a co zjistim dneska rano pri kontrole? je to opet blbe.. takze pracovni vikend a vstavani abych byl brzo rano v praci na telekonforenci co s tim provedem - uplne k nicemu..
a nejhorsi je, ze mi tyhle prescasy asi nikdo nezaplati... Sad
hur je na tom jen ten clovek, co ty data presypava - ten snad celej vikend nespal Very Happy

takze kdyby vas do neceho podobnyho chtel nekdy nekdo ukecat, tak utikejte Razz

tak to dopada, kdyz se snazite urychlit projekt, kterej je bezne na rok pul tak, abyste to zvladli za pul roku Very Happy
puvodne to melo startovat v lednu Very Happy jeste ze se nam poved ukecat aspon ten pulrok Very Happy stejne to nefunguje Very Happy

Hado

Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  Vrael Tue Jun 05, 2012 3:16 am

heh..

za kolik, ze mas tuhle fajn pracicku?

Vrael

Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 09. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec        Empty Re: Pokec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru