Peaceful Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guild Wars 2

3 posters

Goto down

Guild Wars 2 Empty Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Tue Sep 25, 2012 9:09 pm

tákže... od příštího týdne to asi budu, s kamarádem, kupovat... co zatím doporučujete? kde kdo jste... jak to hrajete... jak se to seká, neseká... co doporučujete za chary... :-) chci vědět všééé (a hlavně na PVP) Very Happy
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  mistrok Wed Sep 26, 2012 11:41 am

WuuTie napsal:tákže... od příštího týdne to asi budu, s kamarádem, kupovat... co zatím doporučujete? kde kdo jste... jak to hrajete... jak se to seká, neseká... co doporučujete za chary... :-) chci vědět všééé (a hlavně na PVP) Very Happy
Server Seafarer rest
Povolani podle toho co te bavi. 1v1 souboje jsou delane pro thiefa, messmera. Guardian je jak dobry tank tak support. Elementalista a Necromancer jsou kouzelnici s dobrym plosnym dmg, hunter a engeneer na single target na dalku, warrior tezko rict ale je dost dobry do party kvuli utocnym buffum.

Kazde povolani se ale da jet ruzne podle toho jake skilly pouzivas a jake traty (staty a vlastnosti) si k postave priradis a zalezi i na pouzivanych zbrani.

Ale nevim jestli te vemem do guildy Very Happy Preci jen ta tvoje pasivni vlastnost co odhani vsecky holky se moc nehodi Very Happy
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Thu Sep 27, 2012 12:17 am

mistrok napsal:
WuuTie napsal:tákže... od příštího týdne to asi budu, s kamarádem, kupovat... co zatím doporučujete? kde kdo jste... jak to hrajete... jak se to seká, neseká... co doporučujete za chary... :-) chci vědět všééé (a hlavně na PVP) Very Happy
Server Seafarer rest
Povolani podle toho co te bavi. 1v1 souboje jsou delane pro thiefa, messmera. Guardian je jak dobry tank tak support. Elementalista a Necromancer jsou kouzelnici s dobrym plosnym dmg, hunter a engeneer na single target na dalku, warrior tezko rict ale je dost dobry do party kvuli utocnym buffum.

Kazde povolani se ale da jet ruzne podle toho jake skilly pouzivas a jake traty (staty a vlastnosti) si k postave priradis a zalezi i na pouzivanych zbrani.

Ale nevim jestli te vemem do guildy Very Happy Preci jen ta tvoje pasivni vlastnost co odhani vsecky holky se moc nehodi Very Happy

haha, vtipálek Very Happy
no právě LSka to hrajou taky, ale asi někde jinde... dá se pak přejít na jinej server? případně můžu mít accountů kolik chci na různých serverech? nebo jak je to tam s plností? já jen, aby mi příští tejden neuzavřeli ten váš a já pak budu hledat kam se přifařit jinam Smile)
hlavně chci to PvP, takže asi zkusím toho thiefa, ale celkem mě zaujal necromancer... Smile) uvidím teda...

a WvW se seká asi pěkně, co? kolik je tam proti sobě, většinou, lidí? a na jak dlouho jsou ty boje? Smile)
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  Afkerka Thu Sep 27, 2012 5:19 am

account máš jeden, ale dá se mezi servery přecházet mám dojem že teď by to mělo být zadarmo a jinak je to za gemy ty se dají buď koupit za reálné nebo ve hře našetřit... nějak podrobně co a jak jsem se nepídila
jinak já jsem na stejným serveru jako mistrok, ale pvp ti nepopíšu tam jsem se ještě nedostala zatím se vyžívám v objevování lokací :))
Afkerka
Afkerka

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Thu Sep 27, 2012 10:42 am

Afkerka napsal:account máš jeden, ale dá se mezi servery přecházet mám dojem že teď by to mělo být zadarmo a jinak je to za gemy ty se dají buď koupit za reálné nebo ve hře našetřit... nějak podrobně co a jak jsem se nepídila
jinak já jsem na stejným serveru jako mistrok, ale pvp ti nepopíšu tam jsem se ještě nedostala zatím se vyžívám v objevování lokací Smile)

s mistrokem jsme se o tom dost bavili na FB a fakt mě to příjemně překvapilo, jak jeho názor, tak věci, co mi ohledně toho vysvětlil... takže já do toho od příštího týdne určitě jdu... a asi jdu tedy za vámi, LSka jsem nikdy moc nemusel, tam jsem extra nezapadl .D
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  mistrok Thu Sep 27, 2012 7:13 pm

WuuTie napsal:
a WvW se seká asi pěkně, co? kolik je tam proti sobě, většinou, lidí? a na jak dlouho jsou ty boje? Smile)
Myslim ze to uplne nechapes. Ono ve WvW jsou otevrene 24/7 a porad tam je 100+ lidi z kazdeho serveru. Porad se tam neco deje. Je jen na tobe jestli se pripojis k velke skupine a jdes odbyvat pevnost, nebo si radeji behas v mensi skupince a dobyvas zasobovaci kempy nebo karavany. Proste lidi tam je porad hodne, zalezi jen na tom kde se zrovna vyskytuji. Preci jen WvW jsou 4 obrovske mapy (projit jednu zvrchu dolu trva cca 5 minut) takze tech hlavnich boju probiha na kazde mape jen par, zbytek boju probiha v mensich skupinkach. Je jen na tobe na co mas zrovna chut.
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  mistrok Thu Sep 27, 2012 7:13 pm

FPS ve WvW:
Tak ja hraju na full detaily a ve hre mam 45-60 FPS. Ve WvW mam 18-20 FPS. Ono ve WvW pri bojich kde je 50+ lidi na screenu se ti ty FPSka proste zastavi na urovni 20 protoze to uz neutahne server. Pokud mas slabsi pocitac, bude potreba snizit graficky detaily, jinak se muzes dostat i pod 10. Ale ja s tim nemam problemy ale porad to je hodne dobre hratelny. Ono ty vetsi boje probihaj na dalku. Bud branis na hradbe, strilis z oblehacich zbrani nebo pouzivas ranged utoky. Pokud jen nekde prebihas a davate tam souboje v 5-10 lidech tak mas FPSka jako v PvE.

sPvP, random areny
Strukturovane PvP (dale uz jen sPvP) je zase neco uplne jineho. Taky tam mas automaticky 80 lvl jako ve WvW ale equip tam mas uplne jiny pro sPvP. Na zacatku si tam navolis build (zatim to je jeste trosku bugly ze se ti nektery skilly porad resetuji tak to musis porad nastavovat ale uz se to opravuje), vezmes si equip a zbrane ktere maj vsichni stejne a do toho si navolis statove runy (tady maj opet vsichni stejny vyber). S takto upravenou postavou jdes bojovat do aren kde je maximalni pocet hracu 8v8 (vetsinou se to pohybuje 6v6, porad se to meni jak lidi prichazej a odchazej). S takto vybalanconavym systemem je jediny klicovy aspekt skill, taktika a slozeni party. Boje se pak odehravaji na 4 typech map kde kazda ma neco klicoveho.

tournament sPvP
V klasickem sPvP se neda jit napriklad v male skupince. I kdyz jsme sli do stejny mistnosti 2, tak nas to random hazelo proti sobe (ono i v ramci zapasu muzes prejit do druhyho teamu ale kdyz vas je 5 kamosu, je lepsi zahrat si turnaj). Turnaj je uplne stejny jako klasicke sPvP, jen se hraje fixne 5v5 a jednotlive teamy jsou predem domluveny (prihlasit se muze pouze parta 5 lidi naraz). tim padem je i skill dane party o poznani vetsi (vetsinou jsou na mumble/TS a maj slozeni charu podle sveho gusta) nez kdyz se bojuje v random arenach.
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  mistrok Fri Sep 28, 2012 10:59 pm

Jinak pro vsechny kteri hrajou na tom Seafarer's Rest serveru, ja jsem v guilde Elites of Darknes
https://www.facebook.com/ElitesOfDarknessGW2
http://eod.backcon.eu/nabor/
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  Afkerka Sun Sep 30, 2012 1:17 am

mistrok napsal:Jinak pro vsechny kteri hrajou na tom Seafarer's Rest serveru, ja jsem v guilde Elites of Darknes
https://www.facebook.com/ElitesOfDarknessGW2
http://eod.backcon.eu/nabor/

někdo známý? :)
Afkerka
Afkerka

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  mistrok Sun Sep 30, 2012 1:44 am

Afkerka napsal:někdo známý? Smile
Ze startu spis nee, ted uz jo Very Happy
mistrok
mistrok
Admin

Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 11. 11. 11

https://warriors.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  Afkerka Mon Oct 01, 2012 9:48 pm

mistrok napsal:
Afkerka napsal:někdo známý? :)
Ze startu spis nee, ted uz jo :D

takže doporučuješ? zrovna hledám kam se přidat
akorát jak jsou na tom na seafers rest? všimla jsem si že na seznamu guild jsou připsaný na Far Shiverpeak jestli to jsou oni viz. a neberou to moc vážně? :))
Afkerka
Afkerka

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Wed Oct 03, 2012 11:12 pm

objednáno Surprised)
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Sat Oct 06, 2012 5:11 am

tak jo lidi, najdete mě tam pod jménem: Ghaladrias... už pařím :-D
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  WuuTie Sat Oct 06, 2012 2:52 pm

tak dneska jsem pařil... trošku dýl... sem se úplně ztratil v čase :-D
nicméně, super hra, už se těším až vstanu a budu hrát až do nevidím xD
level 11! jen mě zklamalo, že nemůžu mít, jako elementalista, svýho spirita :/ grr
WuuTie
WuuTie

Poèet pøíspìvkù : 463
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Guild Wars 2 Empty Re: Guild Wars 2

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru